Lastefond aitas TÜ Kliinikumi lastekliinikul muretseda haigla mängunurkadesse ja palatitesse uue lastemööbli. Projekti toetati kokku 1260 euroga.

Lastekliiniku ägedate infektsioonide osakonna ning üldpediaatria osakonna koridorides asuvatesse mängunurkade ning osade palatite tarbeks soetati fondi toel 3 riiulit, 3 mänguasjakasti, 10 lastelauda ja 14 lastetooli.

Ägedate infektsioonide osakonna vanemõde Marika Metsoja sõnul puudusid seni lastekliiniku osades mängunurkades mänguasjade paigutamiseks mõeldud riiulid ja kastid, mis nüüd oli võimalik tänu Lastefondile soetada. „Väljavahetamist vajasid ka osad lastelauad ja -toolid ägedate infektsioonide osakonnas ning kuivõrd üldpediaatria osakonna palatites need üldse puudusid, sai ka selle osakonna osadesse palatitesse lauad ja toolid muretsetud, et lastel oleks võimalik palatis mängida lauamänge või joonistada,“ räägib ta.

Mängunurkade sisustus soetati lastemööbli tootjalt Suwem AS. Kokku toetas fond lastekliinikusse uue lastemööbli muretsemist 1260 euroga.