Kõigil 24. augustil SEB 8. Tartu Rulluisumaratoni põhidistantsidel osalevatel lastevanematel on võimalik võistlusel osalemise ajaks oma laps tuua lastehoidu, mis sel korral paikneb Tartu Seikluspargis (Narva mnt 126).

Lastel hoiavad silma peal Lastefondi vabatahtlikud, eesotsas maskott Mõmmikuga. Mudilastel on võimalik Tartu Seikluspargis ronida ja turnida spetsiaalselt lastele mõeldud radadel, julgemad saavad end proovile panna ka kõrgemal taeva all. Kõige pisemad
või mitte nii seiklushimulised lapsed leiavad aga tegevust Lastefondi Mängumaa telgis, kus neil on võimalik joonistada, meisterdada, mängida lauamänge, laduda suuri mänguklotse, tutvuda raamatutega ning Lastefondi vabatahtlike juhendamisel ringmänge mängida. Muidugi on Mõmmik valmis kallistusi jagama ning kõik lapsed saavad Mõmmikuga ka pildijäädvustuse teha, kusjuures fotoseeria saadame igale emale-isale e-posti teel.

Lastehoidu palume oma laps kindlasti eelregistreerida e-maili aadressil kart@lastefond.ee. Kirjas palume ära märkida lapse nimi ja vanus, vanema nimi ning kontaktandmed ja orienteeruv lastehoidu toomise ning viimise aeg. Lastehoidu ootame lapsi alates 3. eluaastast. Registreerimise tähtajaks on 22. august.

Tartu Seikluspargi radadel saavad lapsed sel päeval, 24. augustil soodushinnaga seigelda ning õhusõitu sooritada:
alla 130 cm pikkused lapsed 7€
üle 130 cm pikkused lapsed 11€

Klubi Tartu Maratoni, Tartu Seikluspargi ning Lastefondi koostöös toimuv lastehoid on SEB 8. Tartu Rulluisumaratonil osalevate vanemate lastele sümboolse annetuse eest liigeshaigete laste ravivesivõimlemise toetamiseks. Projektist saate täpsemalt lugeda Lastefondi veebilehelt. Mõmmik ja seiklusrajad ootavad kõiki registreerunud lapsi alates kella 10-st ning mängulusti jätkub täpselt nii kauaks, kui lapsevanemale rullirada!