Lastefond kogus oma juubeliüritustega 8606 eurot. Oma panuse sellesse andsid nii tuluõhtusöögi külalised, heategevuskontserdil osalejad, sünnipäevaannetuse tegijad kui 14. novembril osa oma käibest või kasumist fondile annetanud ettevõtted ning neid külastanud kliendid.

14. novembril toimunud protsendipäeva raames aitasid Werner Cafe, Ränduri pubi, restoran-lounge Polpo, Pallas Hotell, Hotell London, Gustav Cafe, Cafe Boulevard, Südameapteek, Koduekstra ja Coffee In ning nende kliendid haigeid lapsi 1589 euroga. Nimelt annetasid aktsioonis osalenud ettevõtted Lastefondile kas 1,5% oma 14. novembri päevakäibest või 15% sel kuupäeval müüdud kindla tootegrupi müügitulust või päevakäibest.

Tartus Atlantise restoranis toimunud tuluõhtusöögil kogunes asenduskodu lastele teraapiate võimaldamiseks 5924 eurot. Märkimisväärne summa saadi kokku ligi saja õhtusöögile kutsutud inimese abiga, kes kõik annetasid sünnipäevakingitusena 10 eurot Lastefondi tänavuse põhikampaania “Katkised hinged” toetuseks ning kellest suur osa osales ka heategevuslikul kunsti- ja käsitööehete oksjonil.

Fondi juubeli puhul aitas lapsi ka tuntud saatejuht ja teleprodutsent Teet Margna, kes annetas Lastefondile 1000 eurot insuliinipumpade soetamiseks. „Ehk ongi tore mõte oma sünnipäevade-juubelite puhul natuke head teha ning ehk võiks see olla innustav eeskuju teistelegi,” loodab Margna, kes ise juba viimased neli aastat seda põhimõtet järgib ning on ka Lastefondi korduvalt nii rahaliselt kui erinevate partnerlusprojektide raames toetanud.

Tartu Jazz-klubis aset leidnud heategevuskontsert “Lastefondiga laste heaks” ning Lastefondile sünnipäeva puhul tehtud pangaülekanded aitasid lisaks veel lapsi ligi 100 euroga.