Veebiarendusettevõte Opus Online valmistas sponsorluse korras TÜK Lastefondile uue veebilehe.  

Lastefondi strateegiajuhi Küllike Saare sõnul on fond uuest kodulehest unistanud juba vähemalt kolm viimast aastat, kuid heategevusfondina ei ole olnud võimalik seda teenust osta.

“Kuigi me mõistame korraliku veebilehe kui infokanali olulisust oma töös, on Lastefondi rahakasutuse prioriteedid alati eeskätt abivajavatel lastel,” selgitab ta. “Meil on siiralt hea meel, et leidsime Opus Online OÜ näol ühe suure südamega veebiarendusfirma, kes ei pidanud paljuks meid selles osas tasuta teenuse näol toetada. Oleme väga tänulikud!”

Opus Online`i tegevjuht Andre Lall tunneb suurt heameelt, et ettevõte sai oma põhitegevuse kaudu anda omapoolse panuse Lastefondi tegevuse toetamiseks.

“Meil on juba traditsiooniks saanud, et kliendi- ja jõulukinkide tegemise asemel toetame mõnda heategevuslikku organisatsiooni või projekti. Opuse meeskond peab just lastega seotud heategevusorganisatsioone väga oluliseks ning eriti südamelähedased on meile olnud projektid, mis on suunatud lastele, kelle tavapärane elukäik on häiritud, näiteks mõne haiguse tõttu,” räägib Lall ning kutsub ka kõiki ettevõtte sõpru ja partnereid üles seda eeskuju järgima.