Pühapäeval, 7. detsembril pidasid Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi vabatahtlikud Tartumaal asuvas Kivi puhkemajas meeleolukat jõulupidu, mille teema oli 1920-ndate stiil.

Jõulupeolmängiti vahvaid seltskonnamänge, söödi jõulupraadi, jagati loosiga isetehtud kingipakke ja tänati tublisid vabatahtlikke töö eest.

  • Lastefondi jõulupeo korraldamisele ja vabatahtlike tänamisele aitasid kaasa järgmised ettevõtted:
    Kivi Puhkemajad (peopaik ja toitlustus);
  • Soolo Catering (kringlid);
  • Teater Vanemuine (teatripiletid);
  • Tartu Kaubamaja (kinkekaardid);
  • Pühajärve Spa & Puhkekeskus (tuusikud);
  • OÜ Aravon (GEOMAR kinkekomplektid);
  • 1 Autorent (Tallinna vabatahtlike transport);
  • Ticketpro (10-eurosed piletid);Škoda jäähall (neli pääset jäähalli).

Suur aitäh kõikidele Lastefondi koostööpartneritele!

Jõulupidu 2014Lastefondi vabatahtlike muljed jõulupeost

Eneken Laasme: Minu arvates oli põnev idee teha 1920-ndate stiilis jõulupidu. Kuna vabatahtlikke oli kuskil 30, siis sellise hulga rahvaga tekkiski tunne, nagu oleks aeg sajandi võrra tagasi keeratud, sest selline stiilipuhtus tekitas iseäraliku tunde. Ka mõni päev peale pidu oli huvitav vaadata 1920-ndate stiilis pilte ja meenutada toimunut. Tore mõte oli oma kätega meisterdada kingitus loosipaki jaoks. Kuna minul oli samal päeval ka sünnipäev, siis oli seegi erakordne, et pidada enda sünnipäeval hoopis jõulupidu – selline segu sünnipäeva ja jõulutundest tekkis hinge. Ja mis saaks olla sünnipäevaks parem kingitus, kui see, et mind tunnustati meenega eduka „Kadunud karu selfikampaania” korraldamise eest.

Marii Malinen: Minule jäid Lastefondi jõulupeost igati positiivsed muljed. Mulle meeldis kokku saada nii paljude vabatahtlikega ning tunnetada seda äärmiselt positiivset energiat, mis nii paljude heasoovlike inimestega kaasneb. Kaasa arvatud tublide Tallinna vabatahtlikega, keda Tartu omad ju muidu ei näe. Tänan tervet Lastefondi peret ja ka teisi inimesi, kes aitasid jõulupeo nii toredaks teha. Sain ühe südantsoojendava ja mõnusa emotsiooni!

Lastefondi jõulupidu 2014 nr 3Eveli Ilves: Lastefondi jõulupidu oli vahva koosolemine, kus nii Tartu kui Tallinna fondikad kokku said. Väga tore, et nii paljud said üritusest osa võtta ja olid ka väljakuulutatud 1920-ndate stiiliga vaeva näinud. Minu arvates on väga oluline, et vähemalt kord aastas kõik Lastefondi inimesed kokku saavad, üksteist näevad ja suhtlevad.

Kristi Reimann: Minule jäid jõulupeost soojad tunded. Tallinna vabatahtlikele oli see terve päev veeta autos või bussis koos armsate Lastefondi inimestega. Seega olime enne peopaika kohale jõudmist veetnud kvaliteetaega Tallinna vabatahtlikega, näiteks laulsime koos Grease järgi. Minul oli hea meel näha jälle Tartu inimesi. Sain korralikult naerda ja kõhu täis. Mul oli võimalus avaldada kingitustega tänu ülivõrdes Tallinna vabatahtlikele. Sõnadest jääb puudu, kui tore on aega veeta Lastefondi perega!

Pille Marmor: Minu meelest oli jõulupidu suurepärane. Väga lahe, et meil oli 1920-ndate stiil, mis lisas kogu peole veidi omanäolisust ja särtsu. Mina jäin jõulupeoga väga rahule. Ja samas ega pidu nii lahedate inimestega nagu on Lastefondi vabatahtlikud, ei saagi olla midagi muud kui suurepärane.

Lastefondi jõulupidu 2014 nr 4Liis Noring: Arvan, et meie jõulupidu oli meeleolukas ja igati õnnestunud. Meeldis, et ka Tallinna vabatahtlikest olid paljud kohale tulnud ning sain taaskord mõne näo ja nime omavahel kokku viia. Tore on korraga näha nii paljusid häid inimesi, kes tegutsevad küll erinevates linnades ja valdkondades, kuid siiski ühiste eesmärkide nimel. Usun, et sellised üritused annavad vabatahtlikele veelgi indu ja tahtmist juurde ning positiivne laeng edasisteks ettevõtmisteks on garanteeritud.

Margit Tensok: Lastefondi jõulupidu oli tore. Minu jaoks esimene Lastefondi jõulupidu. Asukoht oli kena ja transport peopaika hästi organiseeritud. Minule meeldisid väga seltskonnamängud. Tore oli ka see, et aasta lõpus tänati vabatahtlikke hea töö eest. See tegi südame soojaks. Kokkuvõttes oli tore seltskond ja hea söök. Läksin koju heade emotsioonidega.

Kätlin Lindsaar: Jõulupidu oli väga vahva. Nii tore, et see toimus koos Tartu ja Tallinna vabatahtlikega. Toimumiskoht Kivi puhkemaja jättis mulle positiivse mulje ja sobis hästi Lastefondi jõulupeo korraldamiseks.

 

Kaidi Koort