SA TÜK Lastefondi 13. sünnipäeva puhul korraldatud fotokonkurss teemal „Laps läbi fotosilma“ on tänaseks lõppenud. Huvi konkursi vastu oli suur: kokku saadeti Lastefondile ligi 40 fotohuvilise poolt 108 lasteteemalist fotot.

Hetkel tegeleb žürii piltide hindamisega ning järgmise nädala alguseks selgitatakse välja, millised 25 fotot riputatakse üles Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekliiniku arendus- ja taastusravikeskuse seintele. Parimate piltide esitajad saavad ka kutse Lastefondi sünnipäevaüritusele, kus tehakse teatavaks peaauhindade ja eripreemiate võitjad ning antakse üle väikesed meened kõigile, kelle pilt/pildid näitusel välja pandi.

Auhinnad kolmele parimale fotole, eripreemiad ning meened on välja pannud Tallink (kolm kruiisi kuni neljale inimesele Stockholmi), Pühajärve Spa & Puhkekeskus (lõõgastuspakett kahele), Ahhaa teaduskeskus, Selver ja teised sponsorid.

21. oktoobrist 3. novembrini väldanud fotokonkursi parimad võistlustööd selgitab välja žürii koosseisus Evelyn Evert, Tiiu Vaher ja dr Marika Kirss TÜK lastekliinikust; Maria Mandri, Kristi Reimann ja Küllike Saar TÜK Lastefondist ning rahuvusvaheliselt tuntud ja hinnatud lastemoe fotograaf Katrina Tang.

Täname kõiki konkursil osalenuid!