3. detsembril võtsid Lastefondi vabatahtlikud Tartus kenas kohakeses nimega Tagahoov kibekiirel annetuste kogumise perioodil hetkeks aja maha ja tähistasid isekeskis jõulukuu saabumist.

IMG_7172 IMG_7142Jõuluürituse avaakordid ja meelelahutus tulid Spontaansusteatrilt, kes peegeldas kohapeal improviseeritud näitlemisega vabatahtlike endi välja toodud muljeid ja kogemusi. Oli nii äratundmisrõõmu, naeru kui tundelisi hetki. Muuhulgas otsiti vastust küsimusele, mis on vabatahtliku palk tema tegevuse eest. On selleks hea sõna, tänuavaldus, abivajajate abistamisest saadav rahulolu või hoopis midagi muud?

IMG_7158

IMG_7155Spontaansusteatri etendatud stseenid illustreerisid erinevaid väljatoodud märksõnu, kuid viimasena mängitud tänuliku ema roll tõi paljudele silmanurka pisara ja samas ka kindla sisemise arusaama selle kohta, mis on vabatahtliku motivaator isegi siis, kui oma igapäevaste toimetuste ja rööprähklemise kõrvalt tekib tahtmine käega lüüa.

IMG_7164

IMG_7231 IMG_7232

Jagati jõulukingitusi-loosipakke, maiustati nii silmale kui maitsemeeltele nauditavate tassikookidega ja kostitati üksteist heade soovidega.

IMG_7219  IMG_7178Täname koosviibimise läbiviimist toetanud asutusi: Tagahoov, Tartu Spontaansusteater, Koorekiht Catering ja Kokakool, Nurme kulinaaria (OÜ Lutsuland) ja Sefiiritordid. Samuti soovime tänada sponsoreid, kes annetasid meie tublimatele vabatahtlikele tänukingitusi – Estonia Resort Hotel & Spa, Pühajärve Spa & Holiday Resort, Georgi hotell, Kubija hotell-loodusspaa, Perfect Cosmetics (LUMI), Teater Vanemuine, KOMMIPOMM, Liisi Viiding, Eesti Rahva Muuseum / Estonian National Museum ja Photopoint!

IMG_7134 IMG_7132