Juba teist aastat on Tartu Rattarallil kohal SA TÜ Kliinikumi Lastefond. Vabatahtlike abiga sisustatakse kõige pisemate aega ning organiseerides neile nii laupäeval kui pühapäeval erinevaid tegevusi.

Lastele mõeldud telgis pakutakse võimalust mängida, joonistada ning niisama mõnusalt aega veeta. Lastefondi vabatahtlikud koos Mõmmikuga on kohal nii 28. mail toimuval SEB 29. Tartu lasteüritusel Tartus Tähtvere Spordipargis kui ka 29. mail maratoni 10km stardi ning 23 / 10 km finišialas Elvas. Viimases luuakse lausa ajutine lapsehoid, kuhu spordirajale tõttavad vanemad saavad oma järelkasvu jätta. Nii saab omal viisil meelt lahutada terve pere!

Laupäeval sõidab koos lastega raja läbi ka tõukerattal Lastefondi maskott Mõmmik.

Lisaks kõige noorematega tegelemisele, on Lastefondil eesmärk koguda 2011. aastal toimuvate Klubi Tartu Maraton sündmuste raames toetusi laste füsioteraapia väikevahendite tarbeks. Terve aasta jooksul kogutud tulu läheb vajaminevate vahendite soetamiseks, mille kogusumma on ligi 5000 eurot. Oma panuse saab igaüks anda Lastefondi annetuskastidesse, et üheskoos korda saata üks suur heategu!