Laupäeval, 23. novembril tähistas Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond Lõunakeskuses terve päeva kõlanud imekauni klaverimuusikaga oma 19. tegutsemisaasta täitumist. Helilooja ja pianist Andranik Kechek musitseeris pidupäeva puhul kogu keskuse lahtioleku aja. Üheteistkümne tunni pikkune klaverimaraton kandis nime “Oranž november”. 

Sünnipäeva külastajate heategevustoodete ostust ja heategudest kogunes päeva jooksul Lastefondi annetuskastidesse laste ravi toetamiseks 1277.61 eurot.

Lisaks andsid pidustustel Tartu noored üle annetussumma, mis oli kogunenud ülelinnalise õpilastevahelise talendivõistluse Tartu’s Got Talent piletimüügist. Nimelt oli talendivõistluse peaauhinnaks piletimüügilt kogunenud raha annetamine võitja poolt valitud heategevuslikule organisatsioonile ning Lizette Sibul, tütarlaps, kes on ka ise varem korraldanud mitmeid heategevuslikke üritusi Lastefondi toetuseks, otsustas suunata 303 euro suuruse võidusumma kõnniroboti ostmise toetuseks, et ka Lõuna- ja Kesk-Eesti piirkonna liikumispuudega lastel oleks võimalus kaasaegsele taastusravile. 

19 tegutsemisaasta jooksul on Lastefond tänu heade inimeste toele saanud aidata ravida tuhandeid Eesti lapsi. Aitäh, et aitate aidata – see kõik on võimalik vaid tänu teile, head annetajad!