14.–18. detsembrini on kõigil huvilistel võimalik külastada Tartu Kaubamajas ning Tallinnas Kristiine Keskuses SA TÜ Kliinikumi Lastefondi jõulukontoreid, et teha pisike heategu annetuse või heategevusliku jõulukaardi saatmise näol.

Tartus on Lastefondi vabatahtlikud oma jõulukontoriga väljas Kaubamaja II korrusel 14. ja 15. detsembril kell 12.00–14.00 ning 17. ja 18. detsembril kell 16.00–18.00. Tallinlased leiavad fondi jõulukontori aga Kristiine Keskuse aatriumist 14. ja 15. detsembril kell 12.00-15.00.

Jõulukontoritest on võimalik soetada heategevuslikke Lastefondi jõulukaarte, mille on kujundanud kunstnik Epp Maria Kokamägi ning mille hinnaks on 1 euro. Väljas on ka väike valik luuletustega, mille seast saab enda kaardile kirjutamiseks sobiva välja valida. Samuti on soovi korral võimalik sealsamas oma kaart Eesti Posti abiga postitada.

Kohal on ka Lastefondi maskott Mõmmik, kellega saavad kõik huvilised pilti teha ning soovijatel on võimalik teha haigete laste toetuseks ühekordne annetus koha peal või hakata Lastefondi püsiannetajaks.

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on laste ravitingimuste parandamiseks annetusi kogunud alates 2000. aastast ning seega üks vanimatest Lõuna-Eestis tegutsevatest heategevusfondidest. Kolmeteistkümne tegevusaasta jooksul on kogutud üle 1 miljoni euro annetusi ja toetatud hulganisti abivajajaid.