Lastefond otsib oma Tallinna meeskonda uusi hoolivaid ja aktiivseid vabatahtlikke, kes tahaksid aidata Lastefondil veelgi edukamalt jõuda kõigi abivajajateni.

Sobivat kandidaati iseloomustab meeskonnatöö oskus, aktiivsus ja särasilmsus, hoolivus ja soov aidata abivajajaid, kohusetundlikkus, paindlikkus, valmisolek osaleda Lastefondi erinevatel üritustel ja koosolekutel.

Omalt poolt pakub Lastefond oma vabatahtlikele erinevate ürituste korraldamise kogemust, uusi huvitavaid tutvuseid, head enesetunnet teiste abistamisest ja loomulikult juhendamist, soovituskirja tööle kandideerimisel, tuge ja vahendeid fondiga seotud tegevuste elluviimisel.

Kui soovid Lastefondi vabatahtlike ridadega liituda, tule tutvu meiega lähemalt neljapäeval, 9. aprillil kell 18.00 Tallinnas Radisson Blu Hotell Olümpia (Liivalaia 33) Delta saalis. Tutvumisüritusele saab registreerida aadressil kristel.plangi@lastefond.ee.

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on üks suurimatest ja vanimatest lastehaiglate juures tegutsevatest heategevusfondidest Eestis, mis toetub oma tegevuses kümnetele tublidele vabatahtlikele, kes panustavad oma energiat lihtsalt soovist aidata hädasolijaid ning rõõmust teha õiget asja, saades samal ajal kasuliku kogemuse edasiseks eluks.