Reedel, 12. detsembril ja laupäeval, 13. detsembril toimub Eesti Kunstiakadeemia peamajas jõulumüük, kus laupäeval osalevad ka Lastefondi vabatahtlikud viies läbi viltimise õpitoa.

Õpituba toimub terve laupäevase jõulumüügi aja kell 11.00-18.00 ning seda viiakse läbi kunstiakadeemia tudengite abiga. Õpitoas on võimalik Lastefondi hea sponsori Kangadžungli poolt annetatud materjalidest ning õpitoa korraldajate juhendamisel viltida Lastefondi maskott Mõmmikust inspireeritudi prosse. Vilditud prossid lähevad heategevuslikuks müügiks toetamaks haruldaste haigustega lapsi.

Jõulumüük on osa Eesti Kunstiakadeemia 100. juubeli üritustesarjast, millega tähistatakse Tallinna ülikooli sünniaastat. EKA jõululaada eesmärk on pakkuda kooli vilistlastele ja tudengitele võimalust kahe päeva jooksul müüa oma originaalloomingut. Lisaks ostlemisele on külastajatel võimalus osaleda ka mitmetes õpitubades. Kui soovid oma lähedastele kinkida vahvat ja originaalset jõulukinki, siis on EKA jõululaat selle otsimiseks õige koht!