SA TÜK Lastefondi vabatahtlikud osalevad 5.-6. detsembrini Tallinnas Eesti Näituste Messikeskuses toimuval iga-aastasel info- ja haridusmessil Teeviit.

Fondi vabatahtlikud tutvustavad messi külastajatele Lastefondi tegemisi ja vabatahtlikuks olemist. Jagatakse flaiereid, müüakse Lastefondi heategevuslikke meeneid ning kohal on fondi maskott Mõmmik, kellega saavad kõik soovijad ka pilti teha. Lisaks esindab Mõmmik Lastefondi laupäeval kell 15.00 maskottide võistlusel.

Fondi tegevjuhi Sandra Liivi sõnul on Teeviidal osalemine Lastefondi jaoks suurepärane võimalus tutvustada oma vabatahtlikkust potentsiaalsele sihtrühmale. „Kuna seda üritust külastavad valdavalt tulevased tudengid ja kutseõppurid, kes tuginedes meie senisele kogemusele on just need inimesed, keda Lastefondi vabatahtlikuks olemine kõige enam võiks huvitada, siis on see selle tutvustamiseks täpselt õige koht,“ räägib ta. „Eriti arvestades, et see ei eelda ilmtingimata paiknemist Tartus või Tallinnas, kus meie vabatahtlike grupid koos käivad, vaid meie tegemistes saab edukalt kaasa lüüa ükskõik millisest Eestimaa punktist,“ lisab Liiv.

Lastefondi leiab messil boksist number 146, mis võimaldati fondile heategevuse korras tasuta. Vabatahtlikud on Teeviidal kohal mõlemal messipäeval, reedel kell 10.00-17.00 ja laupäeval kell 10.00-16.00.

Noorte infomess Teeviit 2014 toimub sel aastal 21. korda ning on suurim taoline noorteüritus Eestis. Lastefond osaleb messil teist aastat.