SA TÜ Kliinikumi Lastefond otustas jätkata 15-aastase intellektihäirega Kätlini igakuist toetamist. Tüdrukule hüvitatakse ravimid ning arsti juures käimise kulud.

Kätlin kannatab psühhiaatriliste probleemide all, mis väljenduvad käitumis- ja suhtlemishäiretena. Tüdrukul on õpiraskused ning tema käitumist iseloomustavad ärrituvus, impulsiivsus ja agressiivsus. Haiguse kontrolli all hoidmiseks peab Kätlin järjepidevalt arsti külastama ning regulaarselt ravimeid tarvitama.

Lastefond toetab Kätlini ravimite ostu ning hüvitab arstile sõitmise kulud kaheksa kuu vältel 450 euro ulatuses. Fond aitas Kätlinit ravimite soetamisel ja arsti juures käimise transpordikulude katmisel ka käesoleva aasta maist novembrini.

TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi heategevusorganisatsioone, mis on alates 2000. aastast annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning sadu eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku rohkem kui pooleteise miljoni euroga.