Alates käesoleva aasta aprillist toetab Lastefond kõigi Eesti laste ja nende vanemate naeruteraapia programmi, mis mõjub hästi nii vaimsele kui füüsilisele tervisele.

Arstide hinnangul on taoline teraapia äärmiselt vajalik, sest naer suudab ravida kõiki haiguseid mõjutades nii inimese emotsionaalset kui füüsilist tervist, tuues ellu rõõmu ja harmooniat ning andes parema tervise.

Lastefondi poolt toetatav naeruteraapia programm seisneb laste ja nende vanemate koostöös üksteisele naljakate lugude jutustamisel. „Nii saavad mõlemad pooled korraliku kõhutäie naerda. Eriti tõhus on teraapia, kui sellele järgneb üks suur kallistus,“ selgitab Lastefondi arendusjuht ja projekti eestvedaja Eveli Ilves.

Lastefondi tegevjuht nendib, et enne toetusotsuse langetamist katsetati naeruteraapiat edukalt Lastefondi nõukogu ja juhtkonna peal. „Tulemused olid jahmatavad – juba ühe teraapiaseansi tulemusena pakatasime kõik suurest elujõust!“ peab ta teraapiat väga efektiivseks.

Kõik, kes soovivad naeruteraapia projektis kaasa lüüa, palutakse ühendust võtta Lastefondiga e-maili aadressil info@lastefond.ee.