TÜ Kliinikumi Lastefondi Tartu vabatahtlikud avavad viiel advendiaja nädalavahetusel Tartu Kaubamaja II korrusel Lastefondi jõulukontori.

Ootame külastajaid Lastefondi jõulukontorisse 1. advendi nädalavahetusel, 2. ja 3. detsembril, 2. advendi nädalavahetusel,  9. ja 10. detsembril ning 3. advendil, pühapäeval, 17. detsembril kell 11-16.

Jõulukontorist on võimalik osta heategevuslikke jõulukaarte ja meeneid, mille müügitulust läheb 30-50% raskelt haigete laste ravitingimuste parandamiseks. Samuti on võimalik poetada oma panus ka annetuskasti.

Lastefondi videotiim valmistas koostöös foto- ning videoteenuseid pakkuva ettevõttega Pilt Ruudus ka jõuluse reklaamklipi, et kutsuda inimesi Lastefondi jõulukontorit külastama! 

 

 

Siirad tänusõnad video valmimise ja teostuse eest: Mirjam Ruut (video valmimise eestvedaja, süžee autor), Pilt Ruudus (filmimine, montaaž) – Joosep Eendra (taustamuusika), Ragne Õitspuu ja Carolina Kask (video teostus, näitlejatöö), Alexandra (näitejatöö), Keidi Kaitsa (jõulukontori kujundus Tartu Kaubamajas).