SA TÜK Lastefondi tublid vabatahtlikud saavad veelgi tublimaks! Alates oktoobrist on TÜK Lastefondis käivitunud vabatahtlikkonna arendusele keskenduv projekt H.E.A. – Heategevusega Eestimaa Aktiivseks – kogumaksumusega 5111 eurot, millest 4377 eurot katab regionaalministri valitsemisala ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Projekti H.E.A. – Heategevusega Eestimaa Aktiivseks – eesmärk on luua hästi toimiv vabatahtlikesüsteem, mille abil kaasatakse senisest enam püsivabatahtlikke. Projekti otseseks sihtgrupiks on Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi vabatahtlikud (sh professionaalsed vabatahtlikud). Projekti kaudseks sihtgrupiks on kodanikud, kes saavad projekti käigus infot TÜK Lastefondi põhitegevuste ja vabatahtlikutöö võimaluste kohta.

Projekti olulisemad tegevused on eesmärgistatud vabatahtlike värbamine ja koolitus, vabatahtlike motivatsioonisüsteemi arendamine, püsiannetajate värbamine kaubanduskeskustes, reklaamvideo loomine ning TÜK Lastefondi kodulehe arendamine. Projekti käigus on planeeritud kaasata 25 uut püsivabatahtlikku, keda kaasatakse fondi põhitegevustesse ning kelle abil kasvatatakse püsiannetajaskonda 250 inimese võrra ning. Projekti tegevustega loodetakse suurendada Eesti kodanike teadlikkust TÜK Lastefondist, vabatahtlikust tegevusest ning selle olulisusest hoolivama kodanikuühiskonna loomisel.

Lähemalt saab projekti tegevuste kohta lugeda SIIT.

Kui ka Sinul on vastupandamatu soov maailma parandada, siis liitu meie vabatahtlike aktiivse sõpruskonnaga (Tallinnas või Tartus) ja esita taotlus SIIN