Ma ei kavatsegi seda postitust alustada klišeega, et kõik, kõik on uus septembrikuus, kuigi põhjust oleks kuhjaga… Niisiis mihklikuu kogu oma uudsuses on taaskord alanud. Usinamad Mihklid on kindlasti juba esimesed puna-kolla-oranžid vahtralehed mõne paksu raamatu vahele kenasti sirgu sättinud ning oma joped-mantlid taaskord helkuritega varustanud ja jäänud õhinaga esimeste kastanimunade valmimist ootama, kaugel see esimene lumigi on… STOP: tark ei torma!

Ma ei tea, kas liigun kahtlases seltskonnas või ongi nii, et 90% inimestest käib aja arvamine ikkagi kooliaasta, mitte aga kalendriaasta järgi. Lastefondis on igal juhul just alanud uus hooaeg, mis toob kaasa nii mõndagi uut ja huvitavat, ka bloginduses. Ühtlasi on käes ka valimislubaduste andmise hooaeg ning seega kasutan ka mina olukorda ära ja annan mõned kiired lubadused seoses blogiga, lootes, et tänu neile võidab SA TÜK Lastefondi blogi juurde palju heausklikke lugejaid.

Lubadus nr 1
Lastefondi vabatahtlike blogi sihtrühm laieneb, enam ei kirjutata ainult vabatahtlikult vabatahtlikule, vaid postitusi tehakse ka laiemale lugejaskonnale mõeldes.

Lubadus nr 2
On tihedalt seotud lubadusega nr 1. Nimelt blogis kajastust leidvate teemade ring laieneb.

 • Lubadus nr 2 lõige 1
  Tulevad lood Lastefondi partneritest.
 • Lubadus nr 2 lõige 2
  Tulevad lood koostöös meditsiinivaldkonnaga.
 • Lubadus nr 2 lõige 3
  Tulevad lood vabatahtliku töö telgitagustest.
 • Lubadus nr 2 lõige 4
  Tulevad lood abi saanud lastest ja nende perekondadest.
 • Lubadus nr 2 lõige 5
  Tulevad lood teemadel, mis blogijale (või miks mitte ka Sulle) parasjagu pähe tulevad.

Lubadus nr 3
Lisaks tavalistele postitustele hakkab blogis leiduma ka erinevaid videolõike.

Lubadus nr 4
Poole aastaga tuleb rohkem kui neli postitust.

Ehk need lubadused andsid pisut aimu, mis suunas blogi lugejaskonna pideva järelvalve all edasi jalutab. Aga noh, Lastefondis loetakse tibusid kevadel… kui juba tibusid sai mainitud, siis tuleks ära mainida ka nende isad – kuked…

Õpilane küsis Õpetajalt: „Kui palju ja milliseid sõnu tuleks kõnelejal öelda, et tema jutt kuulajale pärale jõuaks?“
Õpetaja 
vastas: „Konn krooksub päevad läbi, ent keegi ei pööra talle tähelepanu. Teine lugu on kukega. Tarvitseb tal vaid varahommikul häält teha ja kogu maailm hakkab liikuma. Inimesteni jõuavad vaid need sõnad, mis on öeldud õigel ajal.“

(Õpetajat otsimas, 2013)