Lastefond pakub ka sel aastal võimalust rõõmustada oma lähedasi ja sõpru jõuluajal heategevusliku kinkekirjaga, mis tähistab kingituse asemel annetuse tegemist raskelt haigetele lastele.

Heategevuslik kinkekiri annab saajale teada, et talle on kingitud heategu, kuivõrd tema jõulukingitus läks tänavu SA TÜ Kliinikumi Lastefondi tegevuse toetuseks abistades nii haigeid lapsi üle Eesti.

Oma armsate inimeste seesuguse kingitusega rõõmustamine on kiire ja lihtne: selleks ei ole vaja teha muud, kui kanda endale sobivas summas annetus üle Lastefondi annetuskontole ning saata ülekannet tõendav dokument koos kinkekirja sooviga e-maili aadressile lastefond@lastefond.ee. Seejärel saadetakse kingitegija e-maili teel vastu ilusa kujundusega kinkekiri, mille saab jõuluvana kingikotti pistmiseks ise välja printida või kingisaajale elektrooniliselt läkitada. Annetuse summat kinkekirjale ei märgita. Kindlasti võiks e-kirjas või ülekande selgituses ära märkida kingisaaja nimi, et Lastefond saaks teda kui annetajat oma kodulehel tänada

Kinkekirju saab soetada igal ajal, mis teeb neist suurepärase viimase hetke jõulukingi.