Ehtebränd SINE tuleb abivajajatele appi juba kolmandat korda ning annetab igalt detsembrikuus ostetud ehtepaarilt ühe euro heategevuseks. 
 
SINE ehtebränd soovib see aasta toetada Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi psühholoogilise abi andmist asenduskodu lastele. “Sellel aastal on suures fookuses olnud laste vaime tervis ning tunneme, et see on oluline valdkond kuhu panustada. Lapsepõlv peab olema turvaline ja positiivselt meeldejääv, et saaksime ühiskonda hoida hoolivana ning jätkusuutlikuna. Hoiame üksteist ja oleme toeks neile, kes seda vajavad,” lausus ehtebrändi ja heategevusprojekti eestvedaja Signe Parts.
“TÜ Lastefondi toetamine tundub ka sel aastal ainuõige valik, sest nendelt saavad abi väga paljud lapsed ning oleme juba mitu aastat Lastefondiga koostööd teinud. “
Loodame loodud koostöö kampaaniaga viia inimesteni sõnumi märkamaks abivajajaid lapsi, kes vajavad heade Eesti inimeste toetust. Detsembrikuus annetab SINE igalt ostetud ehtepaarilt 1€ heategevuseks.
SINE ehteid saab soetada ning heategevusse oma panuse anda 4.-6. detsembril Tartu jõululaadal, 11.-12. ja 18.-19. detsembril Tasku jõuluturul ning nende sotsiaalmeediast.