Käesoleva aasta aprillis alguse saanud koostöö Jalgpallikool Tammeka naiskonnaga tõi hooaja jooksul SA TÜ Kliinikumi Lastefondile 356 euro suuruse annetuse.

Summa kogunes kolme ürituse raames, kus Lastefond annetusi kogumas oli – hooaja avamäng kevadel, lasteüritus “Printsesside Jalgpallipäev” suvel ja hooaja lõpumäng just hiljaaegu oktoobris. Oma panuse annetuste kogumisse andsid ka naiskonna liikmed ise, korraldades kevadise mängu raames heategevusliku küsetiste müügi ning reklaamides Lastefondi oma võistlussärkidel.

Lisaks annetuste kogumisele lõid Lastefondi vabatahtlikud koos maskott Mõmmikuga aktiivselt kaasa ka pealtvaatajate meelelahutamises – esitati naiskonnale väljakutseid, lauldi fännilaulu, tehti kaasa poolaja mänge ning lõbustati lapsi.

Lastefondi tegevjuht Sandra Liiv on rõõmus, et Tammeka naiskond on otsustanud aidata ühiskonnas edasi kanda Lastefondi sõnumit üksteise toetamise ja abivajajate märkamise vajadusest. “Iga kord, kui näen Tammeka naiskonna liikmeid nende särkides, tunnen, et süda läheb soojaks. Ma usun, et neid märgatakse ka teiste poolt ning ehk motiveerib meie logo nägemine oma lemmikute särgiesisel kõiki Tammeka fännegi Lastefondi vahendusel haigeid lapsi toetama,” loodab ta.