Alates 1. jaanuarist annetab fotograaf Mario Mesi iga enda pildistatud fotosessiooni pealt 5% SA TÜK Lastefondile diabeedihaigete laste abistamiseks.

Fotograafi sõnul on mõte heategevusliku mõõtme lisamisest oma teenusele keerelnud tal peas juba paar aastat. “Olen loomult abivalmis inimene ning keda veel toetada kui mitte lapsi, kelle käes on meie tulevik,” arvab ta.

Lastefondi strateegiajuht Küllike Saar peab algatust väga tänuväärseks. “See on järjekordne näide sellest, et iga toetaja leiab endale sobiva viisi fondi vahendusel raskelt haigete laste abistamiseks,” räägib ta.

Ta lisab, et Lastefondi toetamine ei pea sugugi olema korraga suure rahalise annetuse tegemine, vaid võib sama hästi olla mingi aja jooksul osa oma teenuse või toote müügilt.

“Selliste koostööde lisandväärtus on heategevuse propageerimine ja info levitamine Lastefondi kohta, mis omakorda võib meile tuua uusi toetajaid,” sõnab Saar.

Fotograaf Mario Mesi on lõpetanud Tartu Kunstigümnaasiumi ning tegelenud fotograafiaga aktiivselt alates aastast 1988.

Kui ka Sina sooviksid minna pildistama just Mario Mesi juurde ning anda seeläbi oma panus raskelt haigete laste toetamisse, uuri lähemalt fotograafi kodulehelt https://www.mariomesi.com või Facebooki lehelt https://www.facebook.com/FotograafMarioMesi/.