Nimetus: “Unistuste puhkus”

Eesmärk: Toetada hoiukodudes hoiuteenuse pakkumist sügava ja raske puudega lastele ning tugiteenuste pakkumist kogu perele.


Tutvustus

Kampaania on jätk meie 2013. aasta põhikampaaniale, kus kogusime annetusi sügava ja raske puudega lastele hoiuteenuse pakkumiseks kodudes. Nüüd astume sammu edasi ja soovime luua hoiukodud, kuhu vanemad saavad tuua oma kõrgendatud hooldusvajadusega lapsed südamerahuga, teades, et lapse eest hoolitsetakse hoiukodus sama hästi kui kodustes tingimustes. Lisaks hoiuteenusele pakutakse hoiukodus tugiteenuseid lapsele (füsioteraapia, tegevusteraapia) ning tugiteenuseid pereliikmetele (kogemusnõustamine, sotsiaalnõustamine).

Kampaania eesmärk 2014. aasta jooksul on pakkuda hoiu- ja tugiteenuseid kuni 100 erinevale lapsele ja nende pereliikmetele. Kogutud annetustest toetatakse hoiu- ja tugiteenuste maksmist ühele lapsele kuni 30 päeva aastas. Teenust võib kasutada ka näiteks paar tundi päevas, lähtudes sellest, kuidas perele sobib.

Peale hoiu- ja tugiteenuste pakume vanemale rutiinist väljatulekuks tegevusi ka enda arendamiseks ja lõõgastumiseks. Meie koostööpartnerid on välja pannud peredele teatri- ja restoranikülastusi, aga ka võimalust nautida puhkekeskuste teenuseid. Kõik tegevused on nende laste peredele võimaldatud tasuta tänu meie headele sponsoritele.

Vaata reklaamklippi: https://youtu.be/4xDZtmLvGNY.

Alates 2014. aasta juunist kolis Tartu hoiukodu Tartu Perekodu Käopesast Tartu Maarja Tugikeskusesse.

Tartu hoiukodu

Pärnu hoiukodu

Jõhvi hoiukodu

Võru hoiukodu

Maksumus

Pakume igale lapsele hoiuteenust kuni 1500 euro eest ühes aastas. Teenus sisaldab hoiuteenuse töötaja palgakulu, tugiteenuseid ja majutust. Toitlustuse eest tuleb tasuda vanemal.

Teenuse hind Tartu hoiukodus on 5,50 eurot üks tund.

Koosotööpartnerid