Reklaammeenete valmistaja PromoStar OÜ (helkurid.ee) valmistas heategevuslikus korras Lastefondile helkurid, mida jagatakse kingitusena fondi sõpradele ja partneritele, kuid mida on võimalik väikese annetuse eest endale soetada ka kõigil teistel soovijatel.

Helkureid kaunistab Lastefondi maskott Mõmmiku pilt ning nende hinnaks on 1 euro. Kõik huvilised saavad neid endale või oma lähedastele kingituseks soetada nii Tartu Maarjamõisa polikliiniku lillepoest, erinevatelt Lastefondi väisatavatelt üritustelt kui ka meie kodulehe vahendusel.Tegemist on kvaliteetsete ja Euroopa Liidu nõuetele vastavate helkuritega, mis tähistatud CE märgistusega.

Aga miks sul Mõmmiku helkurit vaja peaks minema? Sellele küsimusele vastuse leidmiseks, on meie hea partner helkurid.ee kokku pannud väikese meelespea helkuritest ja nende olulisusest:

  • Helkuriga oled autojuhile paremini nähtav! Kui ilma helkurita jalakäijat on autojuhil võimalik märgata 30 meetri kauguselt, siis helkuriga jalakäijat juba 130-150 meetri kauguselt. Nii on autojuhil piisavalt aega reageerida, et sinust ohutult mööduda.
  • Helkurit peab pimedal ajal kandma ka asustatud piirkondades!
  • Helkur on vajalik ka jalgratturile!
  • Helkur tuleb kinnitada riietele nii, et see oleks nähtav võimalikult mitmest suunast nii eest kui tagant: veniva helkurpaela võib lihtsalt varruka või püksisääre peale tõmmata, rippuv helkur pannakse haaknõelaga riiete külge nii, et see jääb põlve kõrgusele, keha sõiduteepoolsele küljele ja peab saama vabalt liikuda.
  • Kahjustatud või määrdunud helkur tuleb vahetada välja uue vastu!
  • Helkur peab kindlasti olema pakendis, millel on CE märgistus!

Kiirelt ja mugavalt saad endale Lastefondi helkuri soetada siit.

Kanna Mõmmiku helkurit ja ole nähtav!