Seoses Lastefondi kümnenda tegevusaasta täitumisega kuulutame välja Heateo nädala 8.-12. novembrini.

Heateo nädala raames on Tartu Kaubamajas avatud Lastefondi infopunkt, kus vabatahtlikud tutvustavad fondi käsilolevaid projekte ja tegemisi ning kuhu inimesed saavad omalt poolt tuua mänguasju ja lasteraamatuid, mida nad ise enam ei vaja, kuid mis kellelegi teisele võivad valmistada suurt rõõmu.

Tartu Kaubamaja I korruse aatriumi ootame erinevaid mänguasju, arendavaid mänge, lasteraamatuid, joonistus- ja meisterdamisvahendeid ning kõike muud, millest lapsed võivad rõõmu tunda. Mänguasjad lähevad kirurgiaosakonda, onkoloogia- ja hemotoloogiaosakonda, psühhiaatriaosakonda, EMO-sse ning lastekliinikusse.

Lastefondi vabatahtlikud on Kaubamajas kohapeal 8.-12. novembrini (E-N 10.00-19.00 ja R 10.00-14.00) ning Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi esindajad E-N 15.00-19.00.

Lastefondi Heateo nädala üritused:

8.-12. novembril on Tartu Kaubamajas avatud Lastefondi info- ja kogumispunkt (E-N 10.00-19.00, R 10.00-14.00), kus vabatahtlikud tutvustavad fondi käsilolevaid projekte ja tegemisi ning kuhu inimesed saavad omalt poolt tuua mänguasju ja lasteraamatuid, mida nad ise enam ei vaja, kuid mis kellelegi teisele võivad suurt rõõmu valmistada.

10. novembril toimub Lastehaiglas heade soovide üles riputamine, kus tuntud Eesti inimeste head soovid haigetele lastele saavad üles Lastehaigla seintele. Lisaks antakse Lastefondi poolt üle annetustega ostetud fiiberbronhoskoop.

12. novembril toimub Atlantise konverentsisaalis Tänuüritus Lastefondi headele sõpradele mitmete ettekannete ja aruteluga heategevuse teemal. Selle raames viiakse läbi ka heategevuslik kunstioksjon.

12. novembril kell 20.00 toimub Athena keskuses Tõnis Mägi heategevuskontsert. Külalisesinejana astub üles Kärt Johanson.