23. mail reisikorraldaja GoAdventure`i ning hotellikett Rixose poolt korraldatud heategevuslikul tenniseturniiril “Rixos Cup” koguti heade annetajate toel Lastefondi tänavuse põhikampaania toetuseks 1150 eurot. Annetuse abil rahastatakse asenduskodu lastele vajalikke teraapiaid.

Tallinnas Tere tennisekeskuses toimunud turniiril võtsid mõõtu tuntud Eesti ettevõtjad ja sportlased. Pealtvaatajatele oli sissepääs tasuta, asenduskodudes elavate laste toetamiseks korraldatati heategev kunstioksjon ja loterii.

Loterii ja oksjoni tulemusena ning koos ürituse galaõhtusööki toitlustanud restorani “Köleri 2” annetusega kogunes Lastefondi põhikampaania “Katkised hinged” toetuseks 1150 eurot.

Lastefondi tegevjuht Sandra Liiv tunneb suurt heameelt, et juba teist aastat järjest said tennisesõbrad aidata kaasa laste ravitingimuste parandamisele. “Sel aastal kogutud annetused aitavad lastekodudes elavatele lastele terapeutilist tuge tagada. Tänasel päeval on lastekodudes elavatele lastele ning nende kasvatajatele pandud suur koorem kanda, sest järjepidev ning kogu lastekodu kaasav teraapia on neile kättesaadav vaid omaalgatuslike projektide vahendusel. Oleme tänulikud, et saame koostöös heade annetajatega kaasa aidata laste sisemiselt tugevaks kasvamisele ning nende toetamisele siis, kui nad seda kõige rohkem vajavad,” sõnab ta.

Rixose tenniseturniiri korraldas Travel Media Group koos reisikorraldajaga GoAdventure. Kaasa aitasid Eesti Tennise Liit, Tere tennisekeskus, Forbes, Premia ja Australian Gold. Oksjonile andsid lahkesti oma teosed tuntud Eesti kunstnikud Epp Maria Kokamägi, Kamille, Catherine Zarip, Leslie Laasner ja Tanel Veenre.

Lastefondi tänavusest põhikampaaniast saab lähemalt lugeda siit.