Alanud on heategevuslik oksjon rallisõitja Martin Järveoja võistluskiivrile!

Äsja lõppenud Rally Estonia 2022 fännid võisid märgata, et sel aastal kandis rallisõitja Martin Järveoja võistlusel väga erilist kiivrit. Nüüd läheb ainulaadne kiiver oksjonile, mille tulu annetatakse SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile.

Tänavusele võistluskiivrile disaini leidmiseks kuulutas rallisõitja koos TÜK Lastefondiga juunikuu alguses välja heategevusliku konkursi, et leida töö, mis kannaks kõige paremini edasi mõtet “koos oleme tugevad”. Konkursi võitsid 33-aastane Anar ning 3-aastane Lukas Tuuksam, kelle disain jõudiski päris kiivrile.

Nüüd on kõigil rallisõpradel võimalik Järveoja ainulaadne võistluskiiver heategevusliku oksjoni raames endale soetada. Kiivrile on oma autogrammid andnud ka tänavuse Rally Estonia TOP 3 ekipaaži ning tennisist Anett Kontaveit. Kogu oksjonitulu annetab rallisõitja SA TÜK Lastefondile, et aidata haruldase haigusega lapsi.

Heategevuslik oksjon kestab kuni 26. juuli kell 12 ning oma pakkumise saab teha Martin Järveoja Facebooki leheküljel. Kõrgeim pakkuja võidab!

Lisainfo:
Annabell Dontsov
TÜK Lastefondi kommunikatsioonispetsialist
(+372) 5354 2064
annabell.dontsov@lastefond.ee

SA TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suurimaid lastehaigla juures tegutsevaid heategevusorganisatsioone Eestis. Alates 2000. aastast on Lastefond annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid üle Eesti. Pea 22 tegutsemisaasta jooksul oleme heade annetajate abil kogunud laste ravitingimuste parandamiseks üle kolmeteistkümne miljoni euro. Lastefondi vahendusel on võimalik haigeid lapsi aidata, hakates püsiannetajaks aadressil https://www.lastefond.ee/pusiannetus/vormista-pusiannetus/. Toetuse taotlemiseks või abivajajatest teada andmiseks palume kirjutada e-mailile info@lastefond.ee.