Ajaleheriiulitele jõuab uus heategevuslik sudokuajakiri

Sel nädalal ilmub Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi ja Nuti Grupi koostöös esmakordselt heategevuslik kvartaalne sudokuajakiri Hea Teo Sudoku. Ajakirjast leiab laia valiku erineva raskusega sudokusid ning osa iga ajakirja ostusummast annetatakse Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile, et toetada abivajavaid lapsi.

Nuti Grupi toimetaja Ott Pruun jagab heameelt, et nüüd saavad head teha ka sudokufännid: „Kallid nuputajad! Toome teieni Nuti Grupi uue paraja raskusega sudokuajakirja Hea Teo Sudoku. Neid sudokusid lahendades ulatate abikäe väikestele abivajajatele – 10 senti iga Hea Teo Sudoku müügist laekub Lastefondile.“

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondist saab aastas abi ligi 600 raskelt haiget last. Fond aitab peredel tasuda kallihinnaliste ravimite, teraapiate ja abivahendite eest ning on peredele toeks ka siis, kui laps vajab arstiabi välismaal. Hea Teo Sudoku on Hea Teo Ristsõnade kõrval juba teine Lastefondi ja Nuti Grupi koostöös ilmuv heategevuslik ajakiri.

Lastefondi koostööjuht Kathi Koch: „Oleme südamest tänulikud, et Nuti Grupp on taaskord leidnud viisi ühendada omavahel heategevus ja hariv meelelahutus. Loodame, et Hea Teo Sudoku võetakse soojalt vastu ning soovime kõigile mõnusat nuputamist!“

Hea Teo Sudoku on müügil Ajakirjanduslevis, Rahva Raamatus ning Nuti Grupi e-poes.

Aitäh, et aitate meil aidata!

Lisainfo:
Annabell Dontsov
TÜK Lastefondi kommunikatsioonispetsialist
(+372) 5354 2064
annabell.dontsov@lastefond.ee

SA TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suurimaid lastehaigla juures tegutsevaid heategevusorganisatsioone Eestis. Alates 2000. aastast on Lastefond annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid üle Eesti. Pea 22 tegutsemisaasta jooksul oleme heade annetajate abil kogunud laste ravitingimuste parandamiseks üle kolmeteistkümne miljoni euro. Lastefondi vahendusel on võimalik haigeid lapsi aidata, hakates püsiannetajaks aadressil https://www.lastefond.ee/pusiannetus/vormista-pusiannetus/.

Toetuse taotlemiseks või abivajajatest teada andmiseks palume kirjutada e-mailile info@lastefond.ee.