Kunagi varem ei olnud SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond Hansapäevadel osalenud, kuid selleaastased Hansapäevad, kaks päeva täis naeru, joonistamist ja rõõmsaid põnne, on nüüd seljataga. Ehkki ilm oli sel nädalavahetusel heitlik ja kohati sabistas ka vihma, ei seganud see laste suurt joonistamistuhinat ega Mõmmiku alatist head tuju.

Nagu juba vihjatud, korraldasime me sel korral joonistusvõistluse. Teemaks sai valitud „Minu väike heategu“ ning joonistusi tuli väga palju ja need kujutavad väga erinevaid heategusid. Pilte on näiteks hobuste toitmisest, rottide päästmisest, tuletõrjujaks saamisest, haigetele lastele kommi andmisest ja pliiatsi laenamisest, aga ka paljust-paljust muust. Osalejate vahel loosisime välja ka kolm auhinda, mille pani välja Juku Mänguasjakeskus. Vahvate meisterdamiskomplektide omanikeks said Kärt, Maario ja Rebeka. Kõik pildid on meil plaanis üles panna ka Lastefondi Facebooki fännilehele juba selle nädala jooksul. Võitjad loosis välja lastele päris tuletõrjeautot tutvustama tulnud pritsimees. Loosimist on võimalik vaadata ka videolt.

Lisaks lastega mängimisele ja joonistamisele oli meie eesmärgiks koguda annetusi sügava ja raske puudega laste toetuseks. Maarja, Martini ja Eliise toetuseks kogusime üle saja euro. Suur aitäh kõigile annetajatele ning suured tänud Juku Mänguasjakeskusele ja peoinventari rendifirmale Reserv. Samuti suur aplaus Lastefondi vägevatele ja supertublidele vabatahtlikele. Madli, Rainis, Pille, Merlin, Ruth, Anna-Maria ja Andres – suur ja südamlik aitäh teile!

Ja kohal olin ka mina, Maria. (:
Vägevat suve jätku kõigile ning ärge unustage aeg-ajalt tegemast mõnd väikest heategu!

merlin ja m_mmmaldiruthm_mmik ja tibu