Tartu Eedeni kaubanduskeskuse spordiklubi Fitlife pakub Lastefondi tublidele vabatahtlikele võimalust sportida enda klubis 75% soodsamalt.

Fondi vabatahtlikel on võimalik soetada endale tavahinnast 75% soodsamalt ühe korra pileteid, et külastada Eedeni keskuses asuva Fitlife`i spordiklubi jõusaali või rühmatreeninguid. Sponsorlus sai alguse juba möödunud aasta oktoobris ning jätkub ka käesoleval aastal.

FitLife Tartu juhataja Jaanus Lahe sõnul on neil hea meel omalt poolt Lastefondi tegemisi toetada: “Tekkis suurepärane võimalus anda omapoolne panus niivõrd südamlikule ja ilusale ettevõtmisele ja teeme seda hea meelega. Peame olema õnnelikud, et Lastefond on olemas ja tänama toredaid inimesi, kes abivajajaid igapäevaselt toetavad.”

Lastefondi tegevjuht Sandra Liiv on väga tänulik võimaluse eest Lastefondi vabatahtlikke sellise suurepärase treenimisvõimalusega motiveerida. „Me kõik ju teame, kuidas tänapäeva nutiseadmed inimesi tundideks paigale aheldavad ning seetõttu on see võimalus tõesti hinnatud ja meie jaoks kulda väärt. Olles vabatahtlike trennipisikuga nakatanud, läheb tööle ka nende loovus ning keha saab energiat, mida kõike suunata laste abistamisse,“ leiab ta.