Jõulud on suurepärane aeg teha head ja aidata neid, kes seda vajavad. Seega toetab SiNE ehtebränd SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi kaudu arendavaid teraapiaid vajavaid lapsi.

Ehtebrändi ja heategevusprojekti eestvedaja Signe Parts nendib, et Lastefondi kaudu abivajajate toetamine sai valitud just seetõttu, et fondi tegevus on väga paljudele Eesti inimestele teada ning annetajad saavad kindlad olla, et annetatud tulu paigutatakse õigesse kohta. “Lastefondi toetamine tundub ainuõige valik, sest neilt saavad abi väga paljud lapsed – vaegnägijad, diabeeti põdevad lapsed, kuulmispuudega noored, ravitoidusegusid vajavad lapsed jpt,” selgitab Parts.

Igalt detsembrikuus ostetud ehtepaarilt annetab SiNE 2 eurot heategevuseks. Ehete müügist kogunev annetussumma on suunatud lastele, kes vajavad arendavaid teraapiaid, mille eesmärk on erinevate haiguste tõttu häirunud funktsioonide parandamine, laste arengu toetamine ning lähtuvalt lapse erivajadustest igapäevatoimingutes toimetuleku edendamine. “Loodame koostöökampaaniaga viia inimesteni sõnumit, et nad märkaksid lapsi, kes vajavad heade Eesti inimeste toetust,” avaldab Parts.

SiNE ehted on valmistatud Swarovski kristallidest ja hõbedast (925), mis tagavad toodete kvaliteedi ja ilu. Ehteid on võimalik soetada 30. november – 2. detsember toimuvalt Tartu Näituste messikeskuse Jõululaadalt ning Facebooki lehe – SINE – kaudu.