Heategemine on lihtsamast lihtsam – näiteks rõõmustades oma lähedasi, sõpru ja tuttavaid Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi heategevusliku jõulukaardiga. Iga kaardiga kaasneb kingitus kõige nõrgematele – kogu müügitulu on suunatud väikeste katkiste hingede psühholoogilise nõustamise toetuseks.

Lastefondi tänavuse jõulukaardi “Kus on sulgi, seal on ingleid” on illustreerinud kunstnik Kadi Kool. Kahepoolne lahtikäiv kaart on avatuna mõõdus 210 x 200, soonitult 210 x 100.

Kunstnik Kadi Kool on teose kohta kirjutanud:

“Kus on sulgi, seal on ingleid” – suuri ja väikeseid, nähtavaid ja nähtamatuid. Ingel võib olla keegi su kõrval, kes sind märkab, sinust hoolib, sind mõistab. Ingel võib olla keegi, keda sa ei näe, ei kuule, ei tunne, aga ometi on ta olemas. Vaatab su peale, mõtleb su peale ja ei unusta. Tema tiivasuled teevad öösiti pai ja päeval võib tunda nende kerget tuult. Sa pead ainult uskuma. Pane silmad kinni, tunneta ja usu.

Kaardi terviklikku kujundust näeb SIIT.

Jõulukaarte saab soetada Lastefondi heategevustoodete e-poest ning kirjutades erisoovide korral info@lastefond.ee.

Kaartidesse on võimalik trükkida lisatasu eest tellija soovitud tekst. Ühtlasi on suurepärane võimalus koostööpartnereid või sõpru üllatada Lastefondi e-jõulukaardiga.