Jõulud on imede ja heategude aeg. Ehtebränd SINE tuleb abivajajatele appi teist korda ning annetab igalt detsembrikuus ostetud ehtepaarilt ühe euro perevägivalla lapsohvrite psühholoogilise nõustamise toetuseks. 

Ehtebrändi ja heategevusprojekti eestvedaja Signe Parts loodab ka sel aastal kampaaniaga juhtida tähelepanu lastele, kellel on tarvis heade Eesti inimeste toetust. Ta nendib, et perevägivald on aktuaalne teema, mida tuleb meie ühiskonnas rohkem märgata ning toetada. “Lapsepõlv peab olema turvaline ning positiivselt meeldejääv, et saaksime ühiskonda hoida hoolivana ning jätkusuutlikuna. Seepärast soovime sel aastal toetada Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi kaudu perevägivalla lapsohvrite psühholoogilist nõustamist. “ 

SINE ehtebränd teeb laste heaks annetuse teist aastat järjest ning innustust taaskord abivajavaid lapsi toetada sai Parts eelmise aasta positiivsest kogemusest. “Lastefondi toetamine tundub ka sel aastal ainuõige valik, sest fondilt saavad abi väga paljud lapsed. Eelmisel aastal suunasime annetuse arendavate teraapiate toetamisse ning heategevusprojekt oli edukas ja sai head tagasisidet.”

SINE ehteid saab soetada ning heategevusse oma panuse anda 6.-8. detsembril Tartu jõululaadal, 7. detsembril Alatskivi lossi jõuluturul, 13.-14. ja 20.-21. detsembril Tasku jõuluturul, 15. ja 20-22. detsembril Lõunakeskuse jõuluturul ning 17.-19. detsembril Narva jõululaadal. Heategu kandvaid ehteid saab soetada ka SINE Facebooki lehe kaudu. 

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on väga tänulik, et ettevõte on otsustanud juhtida tähelepanu niivõrd tõsisele ning ulatuslikule probleemile, nagu perevägivald ja perevägivalla ohvritele vajaliku psühholoogilise toe pakkumine on.

Lastefond toetab perevägivalla ohvrite psühholoogilist nõustamist alates 2014. aastast ning hetkel saavad fondi toel abi Tartu naiste varjupaiga ning Tähtvere avatud naistekeskuse perevägivalla ohvrid.