Põllumajandusettevõte Baltic Agro tegi sel aastal Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile lähenevate jõulude puhul 10 000 euro suuruse annetuse, et anda oma panus Tartu Ülikooli Kliinikumi kõnniroboti soetamissse.

Baltic Agro tegevjuhi Ants Puusta sõnul annetatakse kõnniroboti soetamise toetuseks ning nii liikumisraskustega patsientide heaks raha, mis muidu kuluks jõulukingituste tegemiseks.

“Kutsun kõiki üles mõtlema jõulude ajal oma lähedaste ning eriti laste peale. Parim kingitus põdevale lapsele on see, kui ta terveks saab, ning seetõttu otsustasime juba teist aastat järjest jõulukingituste tegemise asemel raha laste tervise heaks annetada,” ütles Puusta.

“Tegime taaskord sellise otsuse, sest oleme saanud inimestelt ja koostööpartneritelt palju tagasisidet ja tänu annetuskampaaniates osalemise eest. Selliste heategude eest on südamest tänulikud ka meie kliendid,” lisas Puusta.

Ka eelmise aasta jõulude ajal annetas Baltic Agro raha Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile, samuti on ettevõte aidanud kahel suvel roosade ja helesiniste silopallikilede abil koguda annetusi rinna- ja eesnäärmevähi ennetamiseks.

“Eesti inimesed annetavad aasta-aastalt aina rohkem ning üha enam kohtab sellist eeskuju ka ettevõtete poolt. Usun, et see on märk tugevast ja ühtehoidvast ühiskonnast,” lausus Puusta.

Täname südamest Baltic Agro meeskonda, kes otsustas annetada Tartu Ülikooli Kliinikumi kõnniroboti soetamise heaks.

SA TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suurimaid lastehaigla juures tegutsevaid heategevusorganisatsioone Eestis. Alates 2000. aastast on Lastefond annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning eriravi või –hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid üle Eesti. 19 tegutsemisaasta jooksul oleme heade annetajate abil kogunud laste ravitingimuste parandamiseks üle viie miljoni euro. Lastefondi vahendusel on võimalik haigeid lapsi aidata, hakates püsiannetajaks aadressil https://www.lastefond.ee/pusiannetus/vormista-pusiannetus/. Toetuse taotlemiseks või abivajajatest teada andmiseks palume kirjutada e-mailile info@lastefond.ee.