25. novembril aset leidnud Äripäeva iga-aastasel Eesti edukamate ettevõtete autasustamistseremoonial kogunes külaliste, korraldajate ja koostööpartnerite ühispanusena SA TÜK Lastefondile 1000 eurot.

Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel leiab, et kindlasti oleks annetussumma võinud olla suurem, kuid peab oluliseks, et algus heategevuslikuks koostööks on tehtud. “Meil on hää meel, kui selle rahaga veidigi mõne lapse rasket olukorda saab vähendada. Mine tea, ehk järgmisel aastal uuesti ja siis juba veidi suuremalt,” avaldab ta lootust koostöö jätkumiseks.

Põhjusena, miks otsustati käed lüüa just Lastefondiga, toob Mandel esile fondi tegevjuhi initsiatiivikust. “Täna, kui „turul“ üsna palju heategevust võimaldavaid fonde, on siin võtmesõnaks kindlasti tähelepanu äratamise ja suhtlemise oskus,” täpsustab ta.

Lastefondi tegevjuht Sandra Liiv on koostöö üle väga rõõmus ning peab annetust märkimisväärseks. “Lastefondile on iga panus ühtviisi oluline, sest koos, igaüks oma võimaluste piires panustades juhtuvadki suured asjad. Peaasjalikult aga näitab see annetus siirast soovi aidata ja ühiskonda tagasi panustada,” sõnab ta.

Lisaks annetuse vastuvõtmisele andis Lastefond üritusel omalt poolt üle aasta heategija tiitli ettevõttele, kes on andnud eelmise aasta jooksul Lastefondi vahendusel märkimisväärse panuse haigete laste abistamisse – Selga küpsiste esindajale Eestis AS-ile Kalev.