Alates tänasest kuni 23. detsembrini on Tartu Aparaaditehases asuvas lastekaupade poes Laste Maa&Ilm võimalik osaleda heategevuslikus õnneloosis.

Ühe loosikupongi hind on 3 eurot ja iga loos võidab. Õnneloosi tuluga toetab kauplus TÜ Kliinikumi Lastefondi kaudu raskelt haigete laste ravitingimuste parandamist.

Eestis toodetud lastekaupade poe omanik Pille Mekk nentis, et ta arvab, et omasid tuleb alati toetada. “Kuna müüme oma kaupluses ka just eranditult ainult Eesti tootjate kaupa, siis on see tore viis need kaks asja – Eesti tootjad ja kodumaal abi vajavad lapsed – omavahel ühendada,” tõi Mekk välja. “Väikestest asjadest sünnivad suured teod!” lisas ta.

Lastefondi strateegiajuht Küllike Saar avaldas heameelt, et ka väikesemad kohaliku kaubandusvõrgu kauplused TÜ Kliinikumi Lastefondi tegevust märkavad ning oma abikäe soovivad ulatada. “Oleme tänulikud iga heateo eest, mis aitavad meil abivajavaid lapsi toetada ning tegutseda selle nimel, et riiklikul tasandil tervishoiusüsteem paraneks,” ütles Saar.