Aeg on teha kokkuvõtteid 1. mail alguse saanud püsiannetuskampaania tulemustest. Ülikooli kohvikus toimusid maikuu jooksul kahel korral annetustalgud, mille käigus fondi vabatahtlikud helistasid ja kirjutasid oma sõpradele-tuttavatele, et teavitada neid püsiannetuse võimalusest. Üleskutse sai lisatud ka Ülikooli Kliinikumi ajalehte ning Lastefondi kodulehele. Vabatahtlike töö tulemusena ja heade inimeste abiga on tänaseks lisandunud 89 uut püsiannetajat, kes kõik panustavad igakuiselt laste heaolusse. Aitäh teile!

Loodame siiski fondi püsiannetajaskonda jätkuvalt suurendada, et väikestele abivajajatele abi osutamine võimalikult efektiivseks muuta. Seega, kui Teilgi on tekkinud soov aidata, siis olete lahkesti oodatud Lastefondi püsiannetajaskonna hulka, sest meie püstitatud eesmärgi täitmiseks – 500 uut püsiannetajat – on plaanis leida veel 411 püsiannetajat. Igaühe panus on oluline!

Kui olete aga juba vormistanud internetipangas püsikorralduse ning sooviksite saada 2 korda aastas e-postiga Lastefondi uudiskirja fondi tegemiste, toimuvate ürituste, toetatud projektide ja ostetud aparatuuri kohta, siis andke palun oma soovist teada aadressil margot@lastefond.ee ning lisame Teid uudiskirja saajate listi.